Sběrný kontejner na textil
25.3.2019

Vážení rodiče,

zasíláme informace o spolupráci mezi Dimatexem a SOS dětskými vesničkami za podpory ZŠ s RVJ, Praha 4, Jeremenkova 1003.

 

Sběrný kontejner bude umístěn před budovou školy a tood 1. 4. - 8. 4. 2019

Foto místa umístění kontejneru:

 

Průvodní dopis:

Vážení,

dovolujeme si Vás informovat o spolupráci mezi SOS dětskými vesničkami a společností DIMATEX CS, spol. s r.o. v rámci sběru textilního materiálu pomocí mobilního sběrného kontejneru na textil. Dovolujeme si Vás oslovit jako společensky odpovědnou školu a doufáme, že Vás naše nabídka zaujme.

SOS dětské vesničky jsou jednou z nejstarších neziskových organizací působících v České republice, v příštím roce oslavíme 50. výročí od založení. Náš hlavní cíl zůstává po celou dobu stejný: poskytovat láskyplný domov ohroženým dětem. Ročně pomáhají stovkám rodin ohrožených odebráním dítěte, stejně jako týraným, zneužívaným a zanedbávaným dětem, které ve své původní rodině nemohou vyrůstat. Věříme, že každé dítě patří do rodiny a má vyrůstat v lásce, respektu a bezpečí. 

Společnost DIMATEX působí na českém trhu služeb v oblasti svozu a recyklace textilu pod stále stejným názvem od roku 1991. Ve Stráži nad Nisou provozuje vlastní třídící linku. Zakládá si na tradicích a je společensky odpovědná firma. V roce 2017 rozdala více než 100 tun vytříděného textilu neziskovým organizacím. Neziskové organizace v rámci ČR podpořila částkou přesahující 1.000.000 Kč. 

SOS dětské vesničky budou finančně podpořeny ze sběru textilu mobilním kontejnerem v Praze.

 

S díky za Vaši vstřícnost a ochotu pomáhat

 

LENKA JANSOVÁ

Koordinátor firemního dárcovství

Tel.: 792 324 447

Ve spolupráci s Janou Procházkovou, DIMATEX CS, spol. s r.o.

Tel.: 725 434 509

 

 

Co patří do sběrného kontejneru:

Čistý a suchý textil (veškeré oděvy, bytový textil – záclony, závěsy, povlečení, potahy, ubrusy a deky) zabalený v zavázaných (zauzlovaných) igelitových pytlích/taškách, dále také spárované (svázané) nositelné boty a hračky.

 

Co nepatří do sběrného kontejneru:

Znečištěný nebo mokrý textil, matrace, molitan, koberce, tašky, ústřižky látek, netextilní materiály, komunální odpad, elektrospotřebiče.


Odebírat noviky typu "Akce"

Ulož