Komiksová soutěž
1. 10. 2017

Zapojte  se do letošního kola  7. ročníku  komiksové soutěže nadace Člověk v tísni

V rámci multikulturní  výchovy  a českého jazyka  nabízíme našim žákům účast v  7. ročníku komiksové soutěže pro žáky a studenty základních a středních škol s názvem Bohouš a Dáša mění svět.

Zapojení studenti se pomocí vlastních komiksů mohou vyjádřit k současným společenským problémům. Téma letošního ročníku soutěže je Soutěž nebo spolupráce?  Žáci  se mohou zamyslet nad tím, jak mohou lidé spolupracovat ve škole nebo v komunitě, mohou reflektovat, kdy je vhodné jít za svým cílem sám a kdy se vyplatí dojít k řešení společně.

Do soutěže se mohou zapojit jednotlivci i týmy ve třech věkových kategoriích – 1. stupeň ZŠ, 2. stupeň ZŠ a střední školy. O nejlepších komiksech bude rozhodovat odborná porota, ale i veřejnost, která bude mít možnost elektronicky hlasovat o svých favoritech. Autoři nejlepších komiksů získají zajímavé ceny a budou se moci zúčastnit kreativního workshopu s českou výtvarnicí Toybox. Součástí soutěže bude i výstava nejlepších komiksů studentů, která proběhne od 16. do 30. listopadu v Galerii ve věži Novoměstské radnice v Praze.

Uzávěrka soutěže je 25. října 2017. Práce je nutné odevzdat týden předem!!!

Bližší informace  u paní učitelky L.Šedé a  J.Šípové.

Odebírat noviky typu "Soutěže/ocenění"