Vážení rodiče, upozorňujeme na změnu termínu konání 5. školy Nanečisto.

Zvolili jsme datum v době jarních prázdnin. Proběhne tedy až ve čtvrtek 27. 2. 2020 od 15.30 hod.

Děkujeme za pochopení.

3. setkání 3. 12. 2019 - vánoční setkání

Předvánoční setkání budoucích prvňáků se odehrávalo pod vánočním stromečkem,kde děti našly dárečky v podobě balíčku, v kterém byla ozdobená keramická ovečka,kterou si minule vyrobily.

Dnes si domů odnesly vánoční stromeček nebo sobiky, podle toho,či si vybraly.

Všem přejeme krásné svátky a těšíme se na lednové setkání, které se ponese v cizojazyčném duchu a povedou ho naší učitelé anglického, španělského a německého jazyka.

1. setkání 24. 10. 2019 - podzimní seznámení se školou, podzimní zpívanky

Ve čtvrtek 24.10. se konalo první setkání předškoláků v naší škole při akci První třída nanečisto. Přišlo 14 budoucích prvňáčků s rodiči.

Téma bylo podzimní zpívánky a seznámení se školou. Všichni měli možnost projít si všechny prostory školy a seznámit se tak s prostředím, kde od září budou trávit svůj čas v první třídě. V té si mohli vyrobit jablečný kompot pomoví tiskátek z jablíček a přitom zazpívat s naším žákovským sborem Jeremínkem. Domů si odnesli nejen svůj výtvor, ale i obrázek, kde si doplňují při jednotlivých návštěvách splněné úkoly a plno nových zážitků.

Příští  listopadové setkání bude v keramické dílně a vyrobíme si vánoční dekoraci.

První setkání s předškoláčky se koná 24.10.2019 od 15.30 do 16.30, první téma je PODZIM a podzimní zpívánky a seznámení se školou.

Přivítáme Vás u recepce školy ve vstupní hale u pana Maši. Rodiče mohou jít s dětmi do třídy nebo si pro dítě mohou přijít až v 16.30. Další možností je prohlídka prostor školy.

v tomto školním roce bude opět probíhat hravou formou seznámení se školou pro žáky s předškolního vzdělávání. V tomto školním roce plánujeme v rámci školy Nanečisto celkem 6 setkání.

Setkání začíná v 15.30 hod. v recepci školy

1. 24. 10. 2019 - podzimní seznámení se školou, podzimní zpívanky

2. 21. 11. 2019 - keramická dílna, vyrábění

3. 12. 12. 2019 - vánoční setkání