Rodičovské kavárny aneb TRIMIN

I v letošním školním roce chystáme pro rodiče i žáky takzvané rodičovské kavárny. Jedná se o neformální schůzky pedagoga, žáků třídy a jejich rodičů. Účelem setkávání jsou partnerská posezení nad úspěchy, trablemi a nápady všech zúčastněných žáků, a to u dobré kávy a čaje. Kavárny nenahrazují klasické třídní schůzky, naopak je rozšiřují, tvoří jakousi nadstavbu pro vytváření partnerských vztahů mezi učiteli - rodiči - žákem, kdy první dva zmínění tvoří základnu pro žáka  a jeho šťastný rozvoj.

V rámci projektu Společně a tvořivě pro život pořádáme v kavárnách odborné přednášky pro rodiče a prarodiče, hradíme je pro vás z projektu.

Letos se můžete těšit na další cykly, napadají-li vás témata, o která byste měli zájem, ozvěte se ředitelce školy.