Děti dětem
25. 11. 2017

S nadcházejícím adventním časem je tu - opět po roce - charitativní akce Děti dětem.

Charitativní sbírka se  koná pro děti z Dětského centra při Thomayerově nemocnici v Krči.

Co děti v dětském centru potřebují?

• Pleny, papírové kapesníky, toaletní papír, žínky na jedno použití, vlhčené ubrousky, přebalovací podložky
  • Prací prostředky (prášek, gel, máchadlo)
  • Úklidové prostředky (budou rádi i za kbelíky, smetáčky, hadry….)
  • Vonné deodoranty (do prostoru, do toaletních mís)
  • Kosmetiku (sprchové gely, šampony, mýdla, krémy, pasty na zuby)
  • Výživa pro děti (ovocné přesnídávky, zeleninové přesnídávky)
  • A třeba i hračky, knihy, deky, kojenecké láhve….

Součástí kojeneckého ústavu je i ubytovna matek a její provoz financují též , proto je možné darovat i kbelíky, hadry, smetáky…houbičky na nádobí.

Co se týče dětského oblečení a hraček, prosíme, ať jsou to věci nepoužité (z hygienických důvodů není možné předat opotřebované věci).

Chcete-li něco darovat, dary můžete zaslat po svých dětech nebo předat třídní učitelce do 6.12.2016.

Stejně jako v předchozích letech odbor školství zajistí převoz nashromážděných věcí do Dětského centra v Krči.

Děkujeme za poskytnuté potřeby.

Iveta Jandová

Odebírat noviky typu "Pomáháme"