Přejít k hlavnímu obsahu

Zápis do 1. tříd pro školní rok 2021/2022
8.4.2021

Vážení rodiče,

vzhledem k blížícímu se datu zápisu vám přinášíme nejaktuálnější informace.

  • Na úvod bychom vás rádi pozvali na online schůzku s ředitelem školy, kterou bychom rádi kompenzovali nemožnost organizovat den otevřených dveří. Na online schůzku se prosím registrujte na následujícím odkazu: Online schůzka s vedením školy - informace k zápisu do 1. třídy
  • Schůzka proběhne ve středu 24. 3. 2021 v rozmezí 16.00 - 18.00 hod. K připojení bude třeba mít zřízen účet v Gmailu, aby došlo k připojení schůzce v Google Meet. Pozvánku na online setkání obdržíte do emailových schránek na základě vyplněných údajů v rezervaci

 


  • V případě, že nevyužijete rezervačního systému a nebude chtít zápis dítěte vykonat v budově školy, můžete dodat škole dokumenty následujícím způsobem:
  • do datové schránky školy,
  • e-mailem s elektronickým podpisem zákonného zástupce - marta.lirsova@zsjeremenkova.cz,
  • poštou (rozhodující je datum podání na poštu) - adresu: Základní škola s rozšířenou výukou jazyků, Praha 4, Jeremenkova 1003, Jeremenkova 1003/66a, 147 00 Praha 4, nebo můžete vhodit do schránky školy, která je u vstupu do školy.
  • Pokud zákonný zástupce podá žádost prostřednictvím jiných technických prostředků, než jsou výše uvedené (např. e-mailem bez uznávaného elektronického podpisu, faxem apod.), je nutné, aby ji do 5 dnů potvrdil, jinak se k žádosti nepřihlíží.

  • Motivační část zápisu nemůže z epidemiologického hlediska probíhat, pokusíme se ji nahradit v měsících květnu a červnu, případně po uvolnění protiepidemiologických pravidel.

 

Těšíme se na všechny účastníky zápisu na naší škole.

S pozdravem

Mgr. Jan Vondrouš

ředitel školy


Odebírat noviky typu "Novinky (provozní)"

Ulož
ZŠ Jeremenkova © 2016 - 2021 Created by SnowSoft