Výsledky zápisu do 1. tříd pro školní rok 2020/2021- aktualizace 7. 5. 2020
12. 5. 2020

níže naleznete ve formátu PDF výsledky zápisu do 1. tříd pro školní rok 2020/2021. Přijatí prvnáčci jsou v tabulce zveřejněni pod registračními čísly, která byla udělena při zpracování žádostí o zápis.

Pokud někteří z vás neobdrželi poštou registrační číslo, kontaktujte prosím paní zástupkyni Mgr. Martu Liršvou na emailu: marta.lirsova@zsjeremenkova.cz

Svůj nástup prosím potvrďte v systému reservando na následujícím odkazu: https://zsjeremenkova.reservando.cz/#!/bookings/events/738/2020-09-01

Vyberte z nabízených budoucích prvních tříd (1.A, 1.B) a vyplňte jednotlivá pole.

Preferenci třídy ani paní učitelky nemůžeme zaručit, ale budeme přihlížet k preferenci spolužáka (např. děti ze stejné MŠ).

Rozdělení tříd je v kompetenci ředitele školy s přihlédnutím k počtům v jednotlivých třídách a personálnímu obsazení.

Schůzka s rodiči budoucích prvnáčků proběhne pravděpodobně v druhé polovině června 2020. O jejím konání vás bueme informovat přes webové stránky školy. Rádi bychom vám na této schůzce také představili budoucí paní učitelky prvnáčků a předáme dárečky, které byly určeny k zápisu.

Výsledky zápisu do 1. tříd pro školní rok 2020/2021

Těšíme se na vás!