Přejít k hlavnímu obsahu

Vánoční příměstský tábor pro žáky ZŠ Jeremenkova
16. 12. 2021

Aktivní trávení podzimních prázdnin spolu s kamarády a spolužáky, spoustu zábavy, tréninků a kolektivních sportovních her. To je Vánoční kemp na Bublině!  

Během vánočních prázdnin bychom rádi pozvali všechny žáky ZŠ Jeremenkova ve věku 3-15 let na speciální Vánoční kemp, který připravujeme v Bublina Aréně.

V moderní sportovní hale Florbalové školy Bohemians čeká na děti celodenní program, a to vždy od 8:00 do 16:00. Těšit se mohou na florbalové a všesportovní tréninky, pestré sportovní aktivity a kolektivní hry. Tréninky budou probíhat pod vedením vyškolených trenérů, které navštíví také superligoví hráči a hráčky. Na každého účastníka čeká na kempu také dárek od Florbalové školy Bohemians. 

 

Termín Vánočního kempu: 27.-31.12.2021 (během vánočních prázdnin) 

 

Cena: Kemp je pro žáky ZŠ Jeremenková za zvýhodněnou cenu jako pro členy klubu, tedy 1700,- Kč za celý kemp nebo 400,- Kč na den. V ceně je vždy strava 2x denně (svačina a oběd), pitný režim, kvalifikovaní trenéři, pronájem veškerého sportovního materiálu, pronájem haly včetně mantinelů a ostatních sportovních pomůcek. Kromě toho je v ceně také dárek od Florbalové školy Bohemians pro každého účastníka. 

Přihlašovat se můžete jednoduše přes přihlašovací formulář na stránkách www.elementkempy.cz. Do poznámky nám jenom napište, že jste žákem na ZŠ Jeremenkova a my vám cenu upravíme.  

Těšíme se na Vás na kempu!


Odebírat noviky typu "Novinky (provozní)"

Ulož
ZŠ Jeremenkova © 2016 - 2022 Created by SnowSoft