Přejít k hlavnímu obsahu

Škola Nanečisto 2021
2.6.2021

Vážení rodiče budoucích žáků 1. tříd,

vzhledem k uvolňujícím se protiepidemiologickým opatřením, bychom vám rádi zprostředkovali seznámení s naší školou, školní zahradou, areálem školy a také se zaměstnanci školy.

Škola Nanečisto proběhne ve dvou termínech na které se prosím, zaregistrujte přes níže zmíněné odkazy:

Organizace akce

  • sraz před budovou školy v 15.30 hod.
  • děti si odvádí zaměstnanci školy na jednotlivá stanoviště
  • děti se mohou těšit na setkání s vyučujícími 1. stupně (aktivity pro předškoláky), setkání s vyučujícími jazyků (jazykové aktivity ve třech světových jazycích), opičí dráhu v tělocvičně a jízdu zručnosti na koloběžkách (venkovní aktivity jsou závislé na aktuálním počasí)
  • v platnosti jsou nadále protiepidemiologická opatření (u dětí nevyžadujeme testy ani roušky - jedná se o děti z prostředí mateřských škol, kde tato opatření nejsou vyžadována), u rodičů budoucích prvnáčků prosíme o nošení respirátorů uvnitř budovy a dezinfekci rukou (aktuálně platné opatření - je možné že dojde ke změně)
  • rodiče mohou po dobu akce využít možnost komunikace s vedením školy v posluchárně školy, prohlídky školy v organizované skupině, či nedaleké kavárny v blízkosti školy

Těšíme se na budoucí prvňáčky

S pozdravem

Mgr. Jan Vondrouš

ředitel školy


Odebírat noviky typu "Novinky (provozní)"

Ulož
ZŠ Jeremenkova © 2016 - 2021 Created by SnowSoft