Schola Pragensis 2021
24. 11. 2021

níže naleznete informace k letošnímu ročníku veletrhu vzdělávání Schola Pragensis.

26. ročník veletrhu vzdělávání Schola Pragensis letos opět neproběhne prezenčně.

Proto pro vás připravujeme veletrh v online podobě, který umožní všem uchazečům a zájemcům o studium získat potřebné informace.

Schola Pragensis on-line bude zahájena ve čtvrtek 25. listopadu 2021 v 10.00 hodin živým přenosem ze studia z Kongresového centra Praha.

Přenosy budou pokračovat až do soboty 27. listopadu 2021. Ale ani poté Schola Pragensis online neskončí, nýbrž bude pokračovat až do konce února 2022, kdy budou průběžně poskytovány důležité informace o možnostech vzdělávání v hlavním městě Praze a zejména pak budou k dispozici jednotlivé prezentace škol – vše na:

www.scholapragensis.online

Aktuální informace k veletrhu naleznete také na Facebooku a Instagramu.

APLIKACE PRO MOBILNÍ ZAŘÍZENÍ

Operační systém iOS (Apple) – Apple Store

Operační systém Android – Google Play

Věříme, že náhradní podoba veletrhu vás zaujme a pomůže vám s výběrem střední školy.

Realizační tým veletrhu Schola Pragensis 2021