Aktualizace kroužků - kroužky pořádané ZŠ Jeremenkova
22. 9. 2022

aktuálně naleznete na odkazu kroužky 2022/2023 kompletní nabídku kroužků, které pořádá ZŠ Jeremenkova v tomto školním roce.

Začátek kroužků je plánován na 3. 10. 2022.

Na kroužky se žáci přihlašují na pololetí a také jej hradí polololetně.

Z kroužku se lze písemně odhlásit a také je možné se v průběhu (pokud je kapacita) dopřihlásit.

Děkuji.

aktuálně naleznete na odkazu kroužky 2022/2023 kompletní nabídku kroužků, které pořádají na naší škole externí organizace. Seznam bude rozšířen o kroužky pořádané školou, jejichž seznam chceme finalizovat a dát na webové stránky školy v příštím týdnu.

Externí kroužky začínají již v průběhu měsíce září 2022.

Školní kroužky začínají v říjnu 2022. Můžete se těšit na anglický jazyk pro 1. ročník, Hravá angličtina pro žáky 6. - 7. ročníku, Keramiku, Francouzský jazyk, Zábavná němčina pro 1. stupeň, Přípravné kurzy z českého jazyka a matematiky pro žáky 9. ročníků a konverzaci v angličtině s rodilým mluvčím.

aktuálně se snažíme průběžně umisťovat pořadatele kroužků z řad externích organizací do záložky kroužky 2022/2023.

Záložku budeme v příštích dnech průběžně aktualizovat, prosím sledujte webové stránky.

Děkuji.