Předběžné informace k návratu žáků 1. stupně k prezenční výuce
15. 5. 2020

aktuálně je stále otevřen systém reservando, kde můžete své děti přihlašovat k prezenční výuce ve škole. Připomínáme, že dítě musí mít v den nástupu:

• podepsané čestné prohlášení
  • dvě roušky na den
  • sáček na odložení roušky po dobu výuku (pokud rozhodne učitel a bude zajištěn dostatečný odstup)

V současné době evidujeme takový zájem o výuku, že bychom měli otevřít celkem 9 skupin:

• 1. skupina - žáci 1.A + 2.A, kteří mají zájem využít i školní družinu
  • 2. skupina - žáci 1.A + 2.A, kteří nemají zájem o školní družinu
  • 3. skupina - žáci 1.B + 2.B, kteří mají zájem využít i školní družinu
  • 4. skupina - žáci 1.B + 2.B, kteří nemají zájem o školní družinu
  • 5. skupina - žáci 3.A (aktuálně 15 žáků, pokud budou další zájemci budeme dělit na dvě skupiny), družina bude poskytována dětem, jejichž zákonní zástupci projevili zájem o školní družinu
  • 6. skupina - žáci 4.A, kterým budeme také poskytovat školní družinu
  • 7. skupina - žáci 4.B, kterým nebude poskytována školní družina (zatím není nahlášen žádný zájemce)
  • 8. skupina - žáci 5.A, družina nebude poskytována
  • 9. skupina - žáci 5.B, družina nebude poskytována

Žáci budou do budovy školy vstupovat po skupinách v časových odstupech mezi 8.00 - 9.00 hod. (budeme informovat příští týden)

Zákonným zástupcům ani rodinným příslušníkům není vstup do budovy povolen

V příštím týdnu obdržíte provizorní rozvrhy (který pedagogický pracovník bude ve skupině působit, přibližné rozdělení vyučovacích hodin apod.)

V různých časech s časovým odstupem budou také žáci vstupovat s pedagogickým pracovníkem do školní jídelny

Odchody žáků přes recepci školy koordinuje pan recepční Marcel Maša:

• Žáci, kteří nemají oběd pouští po vyučování vyučující domů.
  • Žáci, kteří mají oběd, ale nejdou do školní družiny, odcházejí s pedagogickým pracovníkem do jídelny a poté odcházejí domů
  • Žáci, kteří budou využívat školní družiny budou vydávany buď přes pana recepčního, nebo přes mobilní telefony jednotlivých družinových oddělení, které zveřejníme na webových stránkách v příštím týdnu

Děkujeme za trpělivost, děláme maximum, aby vše bylo připraveno a zároveň byl zajištěn chod školy v rámci zachování maximálního důrazu na zdravotní stav dětí a zaměstnanců školy.