Přejít k hlavnímu obsahu

Potvrzení nástupu do 1. tříd pro školní rok 2022/2023
11.5.2022

Vážení rodiče,

vzhledem k tomu, že školu čekají v polovině června ještě zápisy dětí do 1. tříd z řad ukrajinských uprchlíků a vzhledem k tomu, že škola již nyní potřebuje začít plánovat úvazky učitelů a rozdělení tříd na příští školní rok, bychom vás rádi poprosili o oznámení nástupu do naší školy v příštím roce. Víme, že se nejedná o žádné závazné rozhodnutí a můžete ještě školu, kam se chystáte nastoupit změnit, ale v případě, že jste rozhodnuti a chcete nám vaše rozhodnutí potvrdit, vyplňte prosím rezervační formulář níže:

 

rezervační formulář pro 1. třídy - školní rok 2022/2023

 

Povinná pole jsou váš telefon, email a jméno a příjmení žáka.

Nepovinná pole jsou preferovaný spolužák a z jaké k nám přicházíte MŠ. Škola se vašim preferencím pokusí vyhovět, ale třídy budou vedením školy rozděleny tak, aby byla zachována proporčnost mezi počty žáků ve třídách a počty zástupců obou pohlaví ve třídách.

 

Paní učitelky vám budou představeny na schůzkách před zahájením školního roku. Aktuálně promyšlíme, zda schůzky budou ještě v červnu, nebo až v srpnu. Informace vám včas podáme.

 

Děkujeme za spolupráci a těšíme se na všechny, kteří se rozhodli nastoupit povinnou školní docházku v ZŠ Jeremenkova.

 

S pozdravem

Mgr. Jan Vondrouš

ředitel školy

 

Vážení rodiče,

v souboru PDF naleznete vyhodnocení přijetí žáků ke školní docházce na ZŠ s RVJ, Praha 4, Jeremenkova 1003 pro školní rok 2022/2023. Žáci jsou zveřejněni pod registračními čísly, které jste obdrželi u zápisu.

V příštím týdnu připravíme rezervační formulář, ve kterém bychom vás rádi poprosili do konce měsíce května o závazné sdělení vašeho zájmu v září 2022 skutečně nastoupit.

Děkuji za spolupráci a těším na společnou spolupráci.

S pozdravem

Mgr. Jan Vondrouš

ředitel školy

 

Vážení rodiče,

na tomto odkazu v sekci pro rodiče → zápis do 1. tříd pro školní rok 2022/2023 naleznete podrobné informace k zápisu dětí, který proběhne ve dnech 5. a 6. 4. 2022 v čase 14.00 - 18.00 hod., k povinné školní docházce v ZŠ s RVJ, Praha 4, Jeremenkova 1003 pro školní rok 2022/2023 a také dokumenty ke stažení. Jednotlivé dokumenty lze stáhnout ve formátu PDF či DOCX. V případě, že nebudete mít dokumenty vyplněny, nebo budou vyplněny nesprávně, bude možnost je také získat přímo ve škole při zápisu ve dnech 5. a 6. 4. 2022. V dalším řádku je k nalezení odkaz na rezervaci termínu zápisu.

Rezervační odkaz

Zápis se bude skládat ze dvou částí.

Formální část - vyplnění dokumentů zákonným zástupcem

Motivační část - hravou a zábavnou formou se dítě účastní aktivit v několika třídách s paní učitelkami. Tato část není povinná.

Děkuji a těšíme se na všechny zájemce o vzdělávání na naší škole.

V případě dalších informací neváhejte kontaktovat organizátorku zápisu, paní zástupkyni Mgr. Martu Liršovou na email: marta.lirsova@zsjeremenkova.cz

 

S pozdravem

Mgr. Jan Vondrouš

ředitel školy


Odebírat noviky typu "Novinky (provozní)"

Ulož
ZŠ Jeremenkova © 2016 - 2022 Created by SnowSoft