Otevření kroužků v 1. pololetí šk. roku 2018/2019
24. 9. 2018

od 1. 10. 2018 začínají kroužky, které pořádá škola.

O kroužcích externích poskytovatelů nebo jazykové školy Polyglot dostanete informace přímo u pořadatele kroužků.

Otevření kroužků pořádaných školou naleznete v tabulce.

Doplňující informace k jednotlivým kroužkům:

Kroužek keramiky bude otevřen ve 2 skupinách (v pondělí a úterý od 15.00 - 16.30 hod.) - rozdělení skupin a dotazy směřujte na vedoucí kroužku paní Hyrešovou.

Taneční kroužek pod vedením Mgr. Aleny Jirasové - Třeštíkové bude otevřen pouze pro 1. skupinu -  ve čtvrtek v 15.00 - 16.00 hod. Žáci, kteří se přihlásili do druhé nenaplněné skupiny (od 16.00 hod.) mohou navštěvovat 1. skupinu, anebo jim budou vráceny peníze zpět na účet (informace u pana Vondrouše).

O nové nabídce kroužku německého jazyka s Mgr. Alenou Jirasovou - Třeštíkovou budete informováni, v současné době jednáme o této možnosti.

Kroužek anglického jazyka pro 1. třídy  - rozdělení do skupin (v pondělí 13.00 - 14.00 hod, 14.00 - 15.00 hod.)  řešte prosím přímo s lektorkou kroužku Mgr. Naďou Novotnou.

Sportovní hry se otevírají pouze v úterním termínu, a to v čase 14.00 - 15.00 hod. Informace o možném doplnění dětí, které se přihlásily původně na čtvrteční termín, obdržíte přímo u lektorky kroužku Mgr. Ludmily Novotné.

Přihlášky společně s doklady o zaplacení prosím předávejte neprodleně přímo lektorům nebo třídním učitelům, pokud jste tak ještě neučinili. Bez nich nebude žák do kroužku vpuštěn.

V případě dotazů se prosím obracejte přímo na lektory nebo na Mgr. Jana Vondrouše na adrese: jan.vondrous@zsjeremenkova.cz

Pokud jste přihlášku společně s dokladem o zaplacení odevzdali a provedli platbu, a váš kroužek se neotevřel, pro urychlení procesu vrácení peněz napište prosím  email s žádostí o vrácení částky a zašlete jej  společně s číslem účtu, na který vám máme poukázat platbu zpět.

Emailová adresa pro vratky: lenka.klingerova@zsjeremenkova.cz

Děkujeme vám.