Organizace 1. září 2021
23. 8. 2021

na tomto odkazu naleznete veškeré informace k organizace prvního týdne na ZŠ Jeremenkova, tj. v týdnu

1. - 3. 9. 2021

• žáci 1. ročníku budou mít uvítání před budovou školy (popřípadě na zahradě školy) v 8.20 hod.
  • noví žáci mají sraz s třídním učitelem v recepci školy 7.45 hod.
  • ostatní žáci pokračují na základě plánu budovy školy do kmenových tříd
  • konkrétní rozsah vyučovacích hodin a náplň jednotlivých dnů naleznete v odkazu
  • výuka dle rozvrhu začíná dne 6. 9. 2021

• testování žáků antigenním testem probíhá 1. září ve třídách

• žáci 1. ročníku se poprvé testují 2. září

• účast zákonných zástupců u testování je umožněna u žáků 1. - 3. ročníku 1. stupně ZŠ

• prosíme zákonné zástupce všech dětí, kteří prodělali Covid-19 v posledních 180 dnech (od prvního pozitivního testu na Covid-19), mají potvrzení o negativním testu z odběrového místa, nebo jsou očkováni (14 dnů po plně dokončeném očkování), aby dětem připravili potvrzení, kterým se prokáží a nemuselo tak dojít k testování daného žáka

• Pokud se dítě nebo žák screeningovému testování nepodrobí, bude se moci prezenční výuky účastnit, ale za podmínek nastavených mimořádným opatřením Ministerstva zdravotnictví (použití ochrany dýchacích cest po celou dobu pobytu ve škole a školském zařízení apod.). Uvedená opatření budou v platnosti po dobu trvání screeningového testování.

• Screeningové testování stanovených skupin dětí a žáků bude probíhat na základě mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví, které uvedeným informacím dodává právní závaznost.

Všem zúčastněným moc děkuji za spolupráci a věřím, že společně zvládneme celou situaci.

S přáním pěkného zbytku léta