Moje aktovka ještě může pomoci
23. 3. 2022

níže naleznete seznámení s charitativním projektem pod záštitou Městské části Praha 4. Odkaz na stránky městské časti s informacemi o projektu zde.

Městská část Praha 4 ve spolupráci se základními školami pořádá sbírku nazvanou Moje aktovka ještě může pomoci. Pokud máte doma aktovku nebo batoh, který je ještě v dobrém stavu, můžete jej darovat ukrajinským dětem. Sbírka je určena na pomoc ukrajinským rodinám, které mají děti ve školním věku.

Plakát s konkrétními informacemi najdete na webu škol na území MČ Praha 4. Nepotřebné aktovky nebo batohy noste prosím do nejbližší školy. Aktovky můžete naplnit základními školními pomůckami, ale mohou být i nevybavené.

V případě zájmu je možné aktovky odevzdat i na Úřadu městské části Praha 4 – Antala Staška 2059/80b v 6. patře v sekretariátu odboru školství, prevence a rodinné politiky v pracovní době.

Děkuji za spolupráci a pomoc.