Otevřené kroužky 2021/2022
1. 10. 2021

včera došlo k uzavření přihlášek na zájmové útvary pořádané ZŠ Jeremenkova a na zájmové útvary pořádané školní družinou.

Došlo k otevření následujících kroužků (PDF odkaz zde)

Zájmové útvary, které nenaleznete v souboru PDF výše, otevřeny nebudou

Platební údaje naleznete v PDF souboru (specifický symbol a částku). Jako variabilní symbol použijte evidenční číslo dítěte (6 místné číslo sloužící k platbám). Platbu provádějte na účet školy 67388329/0800.

Zájmové útvary začínají od pondělí 4. října 2021

Lektoři zájmových utvarů vás budou kontaktovat přes informační systém komens Bakaláři, kde vám zašlou základní informace k začátku zájmových útvarů.

aktuální nabídku kroužků pro školní rok 2021/2022 můžete nalézt na následujícím odkazu.

Na kroužky se nehlásí papírovým formulářem, ale přes Google formulář, na který naleznete odkaz v textu ke kroužkům. S platbou prosím vydržte do momentu, kdy ohlásíme, že se dané kroužky otevřely.

K platbě následně využijete:

Variabilní symbol - evidenční číslo dítěte

Specifický symbol - uvedeno u jednotlivých kroužků

Děkujeme za spolupráci.