Přejít k hlavnímu obsahu

Konzultace - triádní třídní schůzky a hodnocení žáků za 3. čtvrtletí šk. roku 2022/23
10. 4. 2023

Vážení rodiče,

v systému Bakaláři může nalézt, jak se vašim dětem, žákům školy, daří v prospěchu v jednotlivých předmětech za 3. čtvrtletí šk. roku 2022/23.

V systému také naleznete udělená výchovná opatření (napomenutí a důtka třídního učitele, oznámení o slabém prospěchu, velmi slabém prospěchu a neklasifikaci v jednotlivých předmětech). Oznámení také dostanete v papírové podobě, přičemž vaším podpisem stvrzujete, že danou skutečnost berete na vědomí. Potvrzený dokument následně vraťte třídnímu učiteli.

Kde naleznu dané informace (ilustrativní příklad - staženo z Google, žlutě vyznačena čtvrtletní známka z předmětu):

 

V týdnu od 17. 4. do 20. 4. budou probíhat konzultace v rámci triádních třídních schůzek (učitel - žák - rodič).

V těchto dnech vám pedagogové školy nabízí možnost konzultovat (ideálně i s vašimi dětmi) průběh a výsledky vzdělávání vašeho dítěte.

Pedagogové jsou vám k dispozici po předchozí písemné, nebo telefonické dohodě v rámci své pracovní doby, tj. do 16.00 hod. Forma konzultace je na vaší dohodě s vyučujícím - osobně, telefonicky, videochatem.

 

Přeji vám pěkné jarní dny.

S pozdravem

Mgr. Jan Vondrouš

ředitel školy

 


Odebírat noviky typu "Novinky (provozní)"

Ulož
ZŠ Jeremenkova © 2016 - 2023 Created by SnowSoft