Karanténa ve třídě 8.A a 8.B a třídy 5.B - aktualizace
17.9.2020

Vážení rodiče.

vzhledem k pozitivnímu výsledku testu na Covid-19 ve třídě 5.B, se na třídu 5.B vztahuje také karanténí opatření. Během včerejšího dne jsem informoval v sytému KOMENS-Bakaláři o tom, že žádanky na testování dětí jsou vypsány. Vzhledek ke skutečnosti, že poslední kontakt ve škole byl 11. 9. 2020 je karanténa ve stejné lhůtě jako u žáků tříd 8.A a 8.B, tj. do 21. 9. 2020 včetně.

Nejdříve 9. - 10. den od posledního kontaktu s nakaženým je vhodné podstoupit druhý test - žádanku na něj předepisuje praktický lékař. V případě pozitivního testu se počítá karanétna v délce 10 dnů a končí bez druhého testu pokud jsou poslední 3 dny karantény bez zjevných příznaků.

 

Děkuji za pochopení a vstřícnost.

S pozdravem

Mgr. Jan Vondrouš

ředitel školy

 

 

Vážení rodiče,

vzhledem k druhému potvrzenému případu Covid-19 ve třídě 8.A, se karanténa tříd 8.A a 8.B prodlužuje do 21. 9. 2020 včetně. Druhý pozitivně testovaný navštěvoval výuku ještě v pátek 11. 9. 2020 a karanténa se počitá od posledního kontaktu.

Zároveň přidávám informaci o tom, že žádanky na první test předepsala žádanky testům hygiena hl. m. Prahy. Test můžete absolvovat na kterémkoli odběrovém místě a stačí vám kartička pojištěnce. Na druhý test, který je na konci karantény, musí dětem předepsat žádanku jejich praktický lékař. Druhý test absolvují děti, kteří v prvním testu byly testováni negativně.

V případě dalších nejasností, nás neváhejte kontaktovat.

Děkuji za pochopení

Mgr. Jan Vondrouš

ředitel školy 

 

Vážení rodiče,

z důvodu výskytu onemocnění Covid-19 ve třídě 8.A, budou z nařízení hygienické stanice hl. m. Prahy žáci tříd 8.A a 8.B od dnešního dne v karanténě. Nařízení trvá do 18. 9. 2020 včetně.

Škola poskytne dle pokynů KHS kontaktní údaje žáků a rodičů hygienické stanici hl. m. Prahy.

Od 14. 9. - 18. 9. bude ve třídách 8.A a 8.B povinná distanční výuka, která bude probíhat dle rozvrhu tříd. Vyučující budou v časech svých vyučovacích hodin v těchto třídách připravovat a zasílat žákům materiály a pokyny k výuce prostřednictvím Bakaláři - Komens.

Děkuji za pochopení

Mgr. Jan Vondrouš

ředitel školy


Odebírat noviky typu "Novinky (provozní)"

Ulož