Přejít k hlavnímu obsahu

Čtvrtletní klasifikace za 2. pol. šk. roku 2021/2022 a konzultace s vyučujícími
16. 4. 2022

Vážení rodiče,

po čtvrtletní pedagogické radě ke 3. čtvrtletí šk. roku 2021/2022, již naleznete čtvrtletní hodnocení žáků v aplikaci Bakaláři. Známka je k nalezení v průběžné klasifikaci a jedná se o první velkou známku, která se nachází ihned za názvem předmětu.

V souvislosti s klasifikací žáků za 3. čtvrtletí školního roku, vás také zveme na třídní schůzky formou triádních schůzek žák - rodič - učitel, či konzultací s vyučujícími.

Pro triády a konzultace je vyhrazen termín 19. - 22. 4. 2022. Prosíme o respektování pracovní doby zaměstnanců školy, která končí v 16 hodin. Forma schůzky je výhradně v kompetenci vyučujících (prezenčně, online, telefonicky).

S přáním příjemně prožitých Velikonoc

Mgr. Jan Vondrouš

ředitel školy


Odebírat noviky typu "Novinky (provozní)"

Ulož
ZŠ Jeremenkova © 2016 - 2023 Created by SnowSoft