Přejít k hlavnímu obsahu

Čtvrtletní klasifikace za 1. pol. šk. roku 2021/2022
20. 11. 2021

Vážení rodiče,

ve webové aplikaci programu Bakaláři, naleznete čtvrtletní hodnocení žáků školy v 1. čtvrtletí školního roku 2021/2022. V aplikaci postupujete dle následujících karet: Klasifikace > průběžná klasifikace a jedná se o první známku, která je uvedena hned za názvem předmětu. Více níže na obrázku:

Žáci, kteří jsou za 1. čtvrtletí z některého z předmětů neklasifikováni, nebo hodnoceni dostatečnou či nedostatečnou, obdrží od třídního vyučujícího písemnou zprávu o slabém či velmi slabém prospěchu. Tuto zprávu prosíme zákonné zástupce podepsat a poslat zpět třídnímu učiteli k založení.

Děkuji a přeji pevné zdraví.

S pozdravem

Mgr. Jan Vondrouš

ředitel školy


Odebírat noviky typu "Novinky (provozní)"

Ulož
ZŠ Jeremenkova © 2016 - 2022 Created by SnowSoft