Přejít k hlavnímu obsahu

Aktuální opatření z důvodu Covid-19 - aktualizace 21.06 hod.
30.9.2020

Vážení rodiče,

vláda České republiky svým dnešním rozhodnutím nakonec kroužky nezrušila. Kroužků se týkají stejná pravidla jako pro konání akcí.

Znamená to tedy, že kroužky mohou probíhat maximálně v 10 účastnících uvnitř a ve 20 účastnících venku. Vzhledem k aktuální situaci okolo Covid-19 škola posouvá zahájení kroužků pořádaných školou a v rámci školní družiny. Kroužky začnou po ukončení vládního nařízení. Kroužky na naší škole tedy nezačnou dne 1. 10. 2020. O jejich zahájení vás budeme informovat.

O fungování kroužků pořádaných externími organizacemi vás budou informovat přímo jejich poskytovatelé.

Děkuji za pochopení.

 

Vážení rodiče,

dle informací z médií budou od příštího týdne zakázany následující aktivity:

  • zpěv v hodinách hudební výchovy a tělesná výchova, která zahrnuje převlékání (tj. bude nahrazena vycházkami) - omezení tělesné výchovy se týká 2. stupně ZŠ, na 1. stupni ZŠ mohou probíhat hodiny tělesné výchovy normálně. Zákaz zpěvu v hodinách hudební výchovy se týká žáků 1. i 2. stupně.

Na potvrzení informací čekáme, budeme vás nadále informovat.

S pozdravem

Mgr. Jan Vondrouš


Odebírat noviky typu "Novinky (provozní)"

Ulož
ZŠ Jeremenkova © 2016 - 2020 Created by SnowSoft