Školní rok 2018/2019

Kmenová třída: učebna č. 178

CO NÁS ČEKÁ V LISTOPADU

Sběr papíru - 6. - 12. listopadu

(kontejner bude přistaven na zahradě školy vedle boudy kustoda)

Karel Čapek - Jak se dělá divadlo - 15. listopadu

(cena 110 Kč./žák)

Den otevřených dveří - 22. listopadu

(pokud máte zájem přijít nahlédnout do výuky, ozvěte se mi nejpozději 21. listopadu, abych mohl informovat konkrétní vyučující)

Třídní schůzky - 28. listopadu od 17:00

(učebna M č. 178, 4. patro; pokud se nemůžete dostavit, ozvěte se mi mailem na ondrej.zurek@zsjeremenkova.cz a domluvíme se na individuální schůzce v době, která Vám bude více vyhovovat)

Souhlasy GDPR

Prosím rodiče, kteří tak ještě neučinili, aby doplnili souhlasy v sekci GDPR.

Celoškolní projekt VZPOMÍNÁME NA OSMIČKOVÉ ROKY

Ve středu 24. a čtvrtek 25. října jsme si v rámci projektových dnů připomínali významné události z historie naší vlasti. Přestože se v dějepise učíme o Velké Moravě, zpracovávali jsme významné události z roku 1948. Vysvětlili jsme si politickou situaci po II. sv. válce, rozmach komunistické strany a také významné osoby tohoto roku - Edvarda Beneše, Klementa Gottwalda a Jana Masaryka. Vytvářeli jsme i české a sovětské vlajky, kreslili projev premiéra Gottwalda na Václavském náměstí i vyráběli prokomunistické transparenty z té doby.

CO NÁS ČEKÁ V ŘÍJNU

Ředitelské volno - 5. října

- Volby do zastupitelstev obcí 05. 10. - 06. 10. 2018

Projektový den - 26. října

- Výročí 100 let Československé republiky

Podzimní prázdniny - 29. a 30. října

CENY PRACOVNÍCH SEŠITŮ

žáci tento týden obdrželi nové pracovní sešity. Uvedenou celkovou částku budu vybírat na třídní schůzce, prosím, abyste s sebou přinesli přesnou částku. Každému předám stvrzenku o převzetí peněz.

NÁZEV CENA
Matematika 7. ročník- Geometrie 79,-
Matematika 7. ročník - Aritmetika 79,-
Český jazyk pro 7. ročník a sekundu VG 79,-
Project 3 3rd Ed. + CD-ROM /CEF A2/ 282,-
Hravý zeměpis 7 89,-
CELKOVÁ ČÁSTKA 608,-

TŘÍDNÍ SCHŮZKY

srdečně Vás zvu na první třídní schůzky v tomto školním roce, které se konají 12. září 2018 od 17:00 v učebně číslo 178 (učebna M). Pokud se ze závažných důvodů nemůžete schůzek zúčastnit, kontaktujte mne prosím na mail ondrej.zurek@zsjeremenkova.cz a můžeme se domluvit na náhradním termínu, který Vám bude vyhovovat.

Sledovat změny na této stránce