Děti dětem
27. 11. 2016

Naše škola se zapojila do do 6.ročníku charitativní akce Děti dětem, charitativní sbírka se  koná pro děti z Dětského centra při Thomayerově nemocnici v Krči.

Co děti v dětském centru potřebují?

Především hygienické potřeby - vlhčené ubrousky, vatové tyčinky, pleny, dětské zubní pasty, zubní kartáčky, tělovou a vlasovou kosmetiku….a třeba i hračky, knihy, deky, kojenecké láhve….

Chcete-li darovat hygienické potřeby, můžete je zaslat po svých dětech nebo předat třídní učitelce do pátku 2.12.2016.

Stejně jako v předchozích letech odbor školství zajistí převoz nashromážděných věcí do Dětského centra v Krči, kde je společně předají s panem Ing. Míthem, radním pro školství.

Děkujeme za poskytnuté potřeby.

Iveta Jandová

Odebírat noviky typu "Pomáháme"