Změna vyzvedávání dětí ze školní družiny od 17.10.2016
12. 10. 2016

je říjen a s ním začalo období kroužků a řízených zájmových činností ve školní družině.

Řízená zájmová činnot bude probíhat denně od 14.00 do 15.00 hodin.

Oblíbené výletní a vycházkové dny budou pokračovat i  letos, a to vždy od 14.00 - 16.00 hodin. Budete o nich s předstihem informováni v notýscích i v týdenním  plánu, který je vyvěšován ve venkovní vitríně školní družiny.

Chcete- li, aby si vaše děti zájmové a tématické činnosti užily, prosíme vás o vyzvedávání žáků následovně:

1. Dítě nelze vyzvednout v době od 14.00 do 15.00, proto prosíme, potřebuje-li dítě odejít z družiny domů, abyste si jej vyzvedli před nebo až po uvedených časech.

2. Ve dnech výletních lze dítě vyzvednout před odchodem oddělení na výlet nebo až po návratu z výletu.

Je tedy zcela na vás, jakou variantu  v daný den zvolíte.

S dotazy se obracejte na vedoucí družiny paní Dolanskou.

12.10.2016                                                                                                            Iveta Jandová