Vánoční jarmark
7. 12. 2017

věnujte prosím pozornost následující informaci ohledně organizace a bezpečnosti žáků v průběhu akce Adventní Jarmark dne 13. 12. 2017

Dne 13.12 probíhá vánoční akce školy od 15.00 – 18: 000.

Děti, které se akce zúčastní,  zůstávají pod dozorem vyučujících a vychovatelek pouze do 15:00!

Děti, které zůstanou dále v ŠD,  se z organizačních důvodů nebudou moci sami zúčastnit programu.

Ostatní žáci se zúčastní programu v doprovodu zákonných zástupců nebo sami v případě, že bude třídní učitel/ učitelka písemně informována – tedy, že žák bude mít písemné vyjádření rodiče, že v době mezi 15.00 hod a 18.00 hod se zúčastní školní akce sám, sám odchází ze školy a zodpovědnost přebírá rodič.

Vzhledem k organizaci celoškolní akce nemůže škola zodpovídat za pohyb ani odchod žáků ze školy

Děkujeme za pochopení a těšíme se na společné prožití adventního programu

Formulář ke stažení zde