Slavnostní ocenění žáků školy, rozloučení s deváťáky a zahradní slavnost
3.7.2017

Ve čtvrtek 29. června 2017 byli nejdříve slavnostně oceněni nejlepší žáci školy za úspěchy v různých soutěžích, olympiádách, školních akcích a také za dobrodiní, Paní ředitelka jim předala pochvalné listy a zajímavé knihy.

Poté proběhlo slavnostní rozloučení s devátými třídami. S odcházejícími žáky se přišli rozloučit všichni žáci, učitelé a zaměstnanci školy, pozvání přijali i někteří bývalí učitelé.

Důstojnou atmosféru loučení navodily slavnostní róby děvčat a chlapců a slavnostní projevy zástupců obou tříd. Žáci se rozloučili se všemi vyučujícími a vedením školy a potěšili je  velmi vtipnými dárky a krásnými květinami. Na závěr předali paní ředitelce dárek – slavnostní šerpy s podpisy žáků každé třídy do nově založené galerie bývalých žáků.

Odpoledne proběhla zahradní slavnost, která se pro nepřízeň počasí musela konat v budově školy. Žáci si připravili řadu dobrot, které prodávali u svých stánků, nechyběla ani vystoupení hudební, pěvecká a taneční. Každého velmi zaujal flašinet druhé třídy, nejeden rodič si s ním pohrál, ačkoliv byl papírový. Ochutnali jsme spoustu dobrot, domácích limonád, objevily se i ovocnomléčné koktejly z jahod a jiného ovoce.

        

        

        

    

 

 


Odebírat noviky typu "Novinky (provozní)"

Ulož