Pozdrav z Německa z přátelské školy v Kirchhein - výměnný pobyt žáků 10.-14.10.2016
21. 10. 2016

Pozdrav z Německa

Ve dnech 10.-14.10.2016 jsme vyjeli s paní učitelkou Mgr. Alenou Třeštíkovou na výměnný pobyt žáků do německé školy v Kirchhein. Výjezdu se zúčastnilo 6 žáků, kteří byli ubytováni v rodinách. Pobyt se vydařil, moc se nám u nových přátel líbilo, i přes počáteční ostych a rozpaky, které pramenily z prvotních obav, že se nedomluvíme. Ale situace se vyvinula jinak, brzy jsme se zbavili strachu, rozmluvivli jsme se (jak jinak, vždyť jsme šikovní) a  užili jsme si krásný týden v malebném německém městečku. Pan ředitel, učitelé i žáci tamější školy byli velmi milí. Nakonec se nám nechtělo ani domů.

Na jaře uvítáme německé žáky u nás, už se na těšíme. Do té doby jim připravíme zajímavý program v Praze.

Auf wiedersehen im Jahr 2017.

Odebírat noviky typu "Akce"