Plavání v Montessori třídách
2. 11. 2017

jak jste již odbrželi informaci od třídních učitelů, od 7.11.2017 budou žáci 2. - 3.tříd Montessori plnit povinný plavecký výcvik v bazénu na Zeleném Pruhu, a to vždy od 13.00 do 14.30 hodin. Výcvik bude probíhat každé úterý po dobu 20 lekcí po 2 hodinách, kromě prázdnin.

Neúčast je nutné doložit vždy od lékaře, náklady budou škole vráceny pouze při potvrzení lékaře o nemoci. Neúčast z jiných důvodů nezakládá právo na vrácení financí za neodplavané lekce.

Do bazénu je nutná koupací čepice.

Z plavecké výuky budou žáci odcházet tak, aby stačili dorazit do školy do 15.00 hodin.

Pokud si chcete vyzvedávat své dítě přímo před bazénem, je o to nutno písemně požádat přes třídní učitelku.

Všichni rodiče obdrželi formulář Potvrzení o zdravotní způsobilosti žáka k plaveckému výcviku. Děkujeme vám za vyplnění. V pondělí 6.11.2017 je nejzazší čas k jeho odevzdání. Bez tohoto potvrzení nelze v úterý zahájit školou placený výcvik.

Děti, které nemohou plavat, budou plnit TV v budově školy s 1.třídou. Jejich zákonní zástupci podají žádost o uvolnění z plaveckého výcviku s odůvodněním od lékaře.

V souvislosti s počátkem výuky plavání v Montessori třídách, dochází ke změnám rozvrhů. Změny jednotlivých rozvrhů naleznete zde.

/files/modrtdarozvrh2017-18prvnadruh.docx - rozvrh modré třídy 1. a 2. roč.

/files/modrtdarozvrh2017-18tetronk.docx - rozvrh modré třídy 3. roč.

/files/zelentdarozvrh2017-18prvnadruh.docx - rozvrh zelené třídy 1. a 2. roč.

/files/zelentdarozvrh2017-18tetronk.docx - rozvrh zelené třídy 3. roč.

/files/tyrkysovtdarozvrh2017-18.docx - rozvrh tyrkysové třídy

/files/luttdarozvrh2017-18.docx - rozvrh žluté třídy

Přejeme všem radost z vody, paní instruktorka Mašková vede děti k tomu, aby získaly chuť plavat a měly z toho radost. Každá lekce je složena z několika částí ve vodě i na suchu, není nutné mít obavy, že by děti výcvik nezvládly.