Organizace prvního dne školního roku 2018/2019
31. 8. 2018

obracíme se na Vás s finální organizací 1. školního dne, tj. 3. září 2018 v ZŠ s RVJ, Jeremenkova.

• sraz nových žáků školy s třídními vyučujícím (2. - 9. ročník) proběhne v 7.45 hod. před budovou školy.
  • pro nové žáky naší školy proběhne informační schůzka k provozu jídelny a družiny ve školní posluchárně, a to od 9.30 hod.
  • 1. den obdrží noví žáci přihlášku na výrobu karty ISIC, identifikační číslo (slouží jako část variabilního symbolu k platbám)
  • přihlášku do školní jídelny - účet školní jídelny viz http://www.zsjeremenkova.cz/-818/
  • přihlášku do školní družiny (pouze pro žáky 1. - 5. tříd)

Vyučování končí nejpozději v 8. 45 hod.

Školní družina je v provozu do 15.00 hod. pro žáky 1. - 5. tříd.

• rodiče budoucích prvňáčků mají sraz před budovou školy v 8.20 hod., následně je paní učitelky zavedou do tříd, kde je přivítá vedení školy a zastupitel městské části v 8.40 hod.
  • poté následuje informační schůzka pro rodiče prvňáčků k provozu jídelny a družiny, která proběhne ve školní posluchárně, a to od 9.30 hod. - po tuto dobu pohlídají prvňáčky třídní učitelky v jejich třídách, kde si je rodiče po ukončení schůzky vyzvednou