K dotazům na doprovázení dětí do šaten
8. 9. 2018

Můžeme dítě doprovázet ráno do šaten školy?

Prvňáčky ZŠ s RVJ zpočátku určitě ano. Ve vstupní hale školy vás u vchodu každý den přivítá pan školník a některá paní učitelka.

Po ukončení září vás - rodiče - prosíme, abyste se s dítětem rozloučili v hale školy a do šatny odcházelo již samo, kde na něj bude čekat třídní učitelka,  a to každý den. Pro kontrolu, že máte šikovného prvňáčka, který postupně zvládne ranní příchod i s převlečením sám, se můžete každé ráno přesvědčit zvenku budovy, kde máte pohled do šaten jako na dlani, a ještě Vám bude moci dítě zamávat z okna.

Tato opatření se netýkají soukromé školy ZŠ Montessori Archa.

Můžeme v případě potřeby kdykoliv vstoupit do školy?

Pravidla pro návštěvy najdete v záložce Pro rodiče.

Abychom se vám mohli věnovat, je dobré si domluvit schůzku předem.

U vstupu do budovy je pan recepční, u kterého se zapíšete do knihy návštěv a dostanete visačku HOST a můžete se vydat za zaměstnancem, s nímž máte sjednanou schůzku.

Nemáte-li sjednanou schůzku, využijte konzultačních a úředních hodin zaměstnanců.

Návštěvy soukromé školy ZŠ Montesori Archa vyčkají v recepci, až si je vyzvedne  zaměstnanec školy Archa.