DOD
11. 2. 2018

Vážení přátelé školy, milí rodiče a děti,

zveme vás opět na den otevřených dveří, a to 15. února 2018 od 8.30 hodin do 15.00 hodin.

Přiďte se k nám podívat, po škole vás provedou žáci druhého stupně, budou vám k dispozici i zaměstnanci školního poradenského pracoviště; rovněž se můžete objednat i k návštěvě výuky u konkrétního učitele.

Návštěva půdy školy mnohdy prozradí víc, než samotná škola plánovala. Čekají vás nejen informace o školním vzdělávacím programu, předmětech nebo o přijímacích zkouškách. Přijďte prostě okusit na vlastní kůži atmosféru školy, je to k nezaplacení. Den otevřených dveří vám poskytne autentické zážitky. Navíc kromě oficiální prezentace máte šanci oslovit žáky, kteří ve škole studují, a dozvědět se i něco z jejich zkušeností.